Heyecan dolu ve sürpriz olay örgüsüne sahip, ‘Emanet Vakti’ nihayet okuyucularla buluştu. Akart yayınevinden çıkan genç yazar Tıp Fakültesi öğrencisi Ömer Toprak’ın gerilim, polisiye, macera türünde yazdığı ilk romanı raflardaki yerini aldı.

AKICILIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Son derece heyecanlı, sürükleyici ve aksiyon dolu, her an süprizlerle karşılaşabileceğiniz, kazananın son ana kadar gölgede kaldığı kitap akılığıyla dikkat çekiyor. Yazarın ilk romanı olmasına rağmen oldukça başarılı bulunan kitaba ara verdiğinizde olacakları merak ediyor ve kitap sizi yeniden içine alıyor.

KİTAP HAKKINDA (ÖZET)

Aziz Aslan… İşinde oldukça başarılı bir cerrah… Fit bir görünüme ve muhteşem bir zekâya sahip usta bir satranç oyuncusu… Ailesi, yaşantısı, imkânları ile çoğu kişinin yerinde olmak isteyeceği biri… Bu madalyonun bir yüzü… Diğer yüzünde ise yetiştirme yurdunda çok acılar çekmiş, yaşadıkları yüzünden bir intikam makinesine dönüşmüş, kurduğu imparatorluk ile kurbanlarını teker teker avlayan bir seri katil var… Ve gün geliyor, tam bir gizlilik içinde faaliyet gösteren bu imparatorlukta hüküm süren Aziz Aslan, kendi intikamının peşinde olan modern bir Haşhaşin’in komplosuna maruz kalıyor. İntikamın öznesi iken nesnesi durumuna düşüyor. Böylece iki intikam makinesinin çarpıştığı ve zekâların yarıştığı bir meydan savaşı başlıyor… Kazananın kim olduğu son ana kadar gölgede kalan bu savaş, aynı zamanda Aziz Aslan’ın yetiştirme yurdunda kaldığı yılların da ötesine uzanan en büyük acısının intikamını alması için de büyük bir fırsat!

Kitabın Facebook Sayfası:  Ömer Toprak-Emanet Vakti


YAZAR ÖMER TOPRAK KİMDİR?

1992 Diyarbakır doğumlu olan yazar, Lise öğrenimini Diyarbakır Anadolu Öğretmen Lisesi’nde yaptı. Halen İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam ediyor. Yazarın çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunuyor. Ayrıca Akart yayınları editörüdür.

1 YORUM

  1. Bir tıpçıdan böyle bir kitap çıkması ayrı bir övgüyü hak ediyor son derece akıcı ve kendinizi kaptırmanız da cabası tavsiye ederim 🙂

Bir Cevap Yazın