İstanbul’da meydana gelen olay şok yarattı. Bayramın birinci günü şort giydi diye 23 yaşındaki bir hemşireye otobüste tekme tokat saldırdılar.

İstanbul’un göbeğinde bir otobüste şort giyen bir genç kız dayak yedi. 23 yaşındaki hemşire A.T., Maslak’ta evine gitmek için bindiği belediye otobüsünde başına korkunç bir olay geldi. Otobüsün arka tarafında ayakta duran hemşire şort giydiği için kimliği belirsiz bir şahıs tarafından sözle taciz edildi. Kimliği bilinmeyen adam “Şort giyenler ölmeli” diye diyerek otobüsün demirlerde tutunarak genç kadının yüzüne tekme attı.

ŞOKE OLDU

Bu beklenmedik saldırının ardından “Sen şeytansın” diye bağıran adam genç hemşireyi darp etti. Olayın şokunu yaşayan hemşire bu olayın detaylarını anlattı.


17.09.2016 Hemşireye otobüste tekme atan saldırgan yakalandı

İstanbul Maslak’ta, bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Ç. gözaltına alındı. Abdullah Ç’nin ilk ifadesinde, “Giydiği şort ortama uygun değildi. Bu nedenle sinirlenip hareketi yaptım” dedi.

Abdullah Ç.’nin bir gayrimenkul şirketinde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı, olay günü işinden çıkıp Çekmeköy’deki evine gitmek üzere otobüse bindiği anlaşıldı.

hemşireye saldıran yaratık

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın